Darmowy coworking w okolicach Warszawy? Tak, to możliwe!

​Chociaż obecnie wielu z nas do pracy zdalnej zostało po prostu zmuszonych, równie wielu zaczęło dostrzegać, że to naprawdę ma sens. Brak dojazdów do pracy, brak korków, brak kosztów paliwa, więcej czasu dla siebie, bliskich i rodziny. Do tego nauczyliśmy się pracować zdalnie, dzięki czemu taka forma nie wpływa na naszą efektywność. Praca zdalna ma jednak jeden, ogromny minus – dla wielu jest to potrzeba przerobienia swojego domu lub mieszkania w małe biuro.

Nie każdy chce lub nie każdy może sobie na to pozwolić. W takim przypadku dobrym rozwiązaniem może okazać się coworking. To wspólna przestrzeń do pracy, gdzie bardzo często pracują przedsiębiorcy, freelancerzy czy w końcu pracownicy na etacie, jednak pracujący zdalnie. Nic dziwnego, że od lat coworkingów w Polsce przybywało. Dużym minusem jest jednak fakt, że coworking kosztuje, i to niekoniecznie mało.

W jednym z warszawskich coworkingów za miesiąc pracy w nim, przy dopłacie za dedykowane biurko, przy którym pracujemy tylko my oraz za miejsce parkingowe, w sumie zapłacimy aż 1400 zł. To naprawdę sporo, zwłaszcza dla początkujących freelancerów lub przedsiębiorców, lub osób, które chcą pracować tylko częściowo w sposób zdalny (np. 2 dni w tygodniu).

Darmowy coworking w Galerii Łomianki – Współpracownia

Istnieje jednak inne, zupełnie darmowe rozwiązanie i będzie ono idealne dla osób, które mieszkają w podwarszawskich Łomiankach lub w okolicy. W tamtejszej galerii handlowej – Galerii Łomianki – czeka na nas Współpracownia. To nowoczesne i kameralne miejsce do pracy, z którego możemy korzystać zupełnie za darmo. Biurka, fotele, sprzęt biurowy, szybki internet, miejsce do relaksu czy nawet plakaty Polskiej Szkoły Plakatu – to wszystko czeka na nas właśnie we Współpracowni w Galerii Łomianki. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy po erze koronawirusa dalej chcą pracować zdalnie, jednak nie w swoich domach czy mieszkaniach.

Współpracownia otwarta jest w godzinach otwarcia samej Galerii, nie obowiązują do niej również żadne zapisy – wystarczy, że przyjdziesz i zajmiesz swoje miejsce do pracy!

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 541 789

E-mail: kontakt@obywateliprawo.pl

ul. Piłsudskiego 67, Wrocław

Jesteśmy miłośnikami księgowości i biznesu. Z każdym dniem pogłębiamy swoją wiedzę i rozwijamy się poprzez poznawanie kolejnych zagadnień z tych dziedzin. Zapraszamy do kontaktu!