Darmowy coworking w Galerii Łomianki – zobacz, czemu warto z niego skorzystać!

​Jeżeli jesteśmy przedsiębiorcami, freelancerami, studentki lub osobami, które pracują zdalnie, na pewno często poszukujemy przestrzeni, w której możemy efektywnie pracować lub uczyć się. Nie zawsze chcemy decydować się na własne biuro, podobnie nie chcemy zamieniać w nie naszych domów oraz mieszkań. Nie każdy chce też pracować w kawiarniach, podobnie w bibliotekach. W takim przypadku idealny rozwiązaniem okazuje się coworking!

Biura coworkingowe od wielu lat powstają w wielu miastach w całej Polsce, z naciskiem oczywiście na te największe. O ile jednak są one naprawę znakomitym rozwiązaniem, o tyle powinniśmy pamiętać o tym, że standardowo są one płatne – nikogo nie może to dziwić. Miesięczny koszt coworkingu zależy od samego coworkingu oraz oferty, na którą się zdecydujemy. Wynajęcie jednego biurka na własność, na 24 godziny na dobę, jest droższe, niż wynajem biurek lotnych, przy których pracujemy np. jedynie do 100 godzin miesięcznie. Pamiętajmy jednak, że możemy pracować naprawdę dużo, nie ponosząc za to niejednoczenie żadnych kosztów.

Takie właśnie możliwości daje nam coworking w Galerii Łomianki. Jest on w 100% darmowy, dzięki czemu jest to po prostu skrajnie opłacalna opcja. Na miejscu czekają na nas biurka, wygodne fotele, sprzęty biurowe czy nawet strefa, gdzie możemy odpoczywać po lub w trakcie pracy.

Coworking działa w godzinach funkcjonowania Galerii Łomianki. Nie obowiązują do niego żadne zapisy, co jest dużym plusem, pamiętajmy jednak, że wiąże się to z tym, że miejsca mogą się kończyć po prostu szybko. Jeżeli więc zależy nam na miejscu do pracy – szybko je zajmijmy, pojawiając się w Galerii Łomianki jak najwcześniej!

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 541 789

E-mail: kontakt@obywateliprawo.pl

ul. Piłsudskiego 67, Wrocław

Jesteśmy miłośnikami księgowości i biznesu. Z każdym dniem pogłębiamy swoją wiedzę i rozwijamy się poprzez poznawanie kolejnych zagadnień z tych dziedzin. Zapraszamy do kontaktu!