Coworking – poznaj idealne rozwiązanie dla osób, które chcą pracować zdalnie, lecz nie ze swojego domu lub mieszkania!

coworking-Warszawa

Praca zdalna zdominowała życie wielu z nas, czy tego chcieliśmy, czy nie. Jednocześnie, wiele osób przekonało się do tego, że praca z innego miejsca, niż biuro, naprawdę ma sens, zwłaszcza wtedy, gdy oszczędzamy dużo czasu, potrzebnego wcześniej na dojazdy. Co jednak zrobić w momencie, w którym nie chcemy pracować z naszych domów lub mieszkań?

Nie każdy ma do tego przestrzeń i odpowiednie warunki, nie każdy chce też zmieniać miejsce swojego zamieszkania w małe biuro. Idealnym rozwiązaniem w takim przypadku staje się coworking, zwłaszcza taki, który znajduje się blisko naszego miejsca zamieszkania. Niestety, coworkingi, o ile to miejsca do pracy świetne, to często również naprawdę kosztowe, zwłaszcza w Warszawie, ale również jej okolicach, jak i innych dużych miastach. W zależności od standardu, ilości dostępnych godzin, rodzaju biurka (indywidualne lub dzielone z kimś) czy dostępu do np. miejsca parkingowe, ceny potrafią wahać się od kilkuset do nawet blisko 2 tys. złotych!

Nie może więc dziwić, że część osób albo nie chce wydawać takiej kwoty na coworking, albo po prostu nie ma nawet takiej możliwości. Nie znaczy to jednak, że muszą z niego rezygnować.

Współpracownia to coworking znajdujący się w podwarszawskiej Galerii Łomianki. Jest to miejsce otwarte dla wszystkich i darmowe, co ucieszy na pewno każdego. Czekają tutaj fotele, biurka, szybki internet, podstawowy sprzęt biurowych czy nawet strefa relaksu. Współpracownia jest miejscem idealnym nie tylko dla osób na etacie, które pracują zdalnie, ale również freelancerów, przedsiębiorców czy studentów.

Więcej o niej można dowiedzieć się na stronie Galerii Łomianki – kameralnego centrum handlowego, które naprawdę zaskakuje – nie tylko darmowym coworkingiem, ale również udogadnianiami dla kupujących czy szeroką ofertą sklepów i lokali usługowych.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 541 789

E-mail: kontakt@obywateliprawo.pl

ul. Piłsudskiego 67, Wrocław

Jesteśmy miłośnikami księgowości i biznesu. Z każdym dniem pogłębiamy swoją wiedzę i rozwijamy się poprzez poznawanie kolejnych zagadnień z tych dziedzin. Zapraszamy do kontaktu!